| Názov školy | Základná škola s materskou školou Skačany 539 |
| Adresa školy | 958 53 Skačany |
| Telefón | +421 x 038/7488181 |
| zs.skacany@gmail.com | |
| WWW stránka | zsskacany.edupage.org |
| Zriaďovateľ | Obec Skačany |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Darina Kurilová | 038/7488181 | 0911330789 | zs.skacany@gmail.com |
| ZRŠ pre ZŠ | Mgr. Mária Ďurišová | |||
| ZRŠ pre MŠ | Jana Ďatelinková | 0908461991 | ms.skacany@gmail.com | |
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | Mgr. Martina Hodálová | |
| pedagogickí zamestnanci | ||
| - za MŠ | Miriam Maslenová | |
| - ostatní zamestnanci | Ing. Mária Miklášová | |
| - zástupcovia rodičov | Jana Fodorová | |
| Ingrid Ďurišová | ||
| Janka Laššová | ||
| Adriana Križanová | ||
| zástupca zriaďovateľa | Ing. Mária Kosnovská | |
| Ing. Marián Krajčo | ||
| iní | Ing. Ingrid Gahérová | |
| Ing. Vladimír Knápek |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|---|---|---|
| MZ 1.-4.ročníka | Mgr. Adriana Juríková | 1.-4.ročník | |
| PK spoločenskovedných predmetov | Mgr. Martina Hodálová | SJL,ANJ,RUJ,DEJ,OBN,HUV,VYV,NBV,MDV,VUM | |
| PK prírodovedných predmetov | Mgr. Zuzana Šútorová | MAT,FYZ,CHE,GEG,BIO,INF,THD,TSV,SEE |
Počet žiakov školy: 106
Počet tried: 9
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 10 | 9 | 10 | 10 | 12 | 10 | 14 | 11 | 20 | 106 |
| z toho ŠVVP | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 5 | 15 |
| z toho v ŠKD | 4 | 5 | 7 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 22 |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2011: súčet 13 / počet dievčat 5
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2011: súčet 10 / počet dievčat 5
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet 3 / počet dievčat 0
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2012
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 19 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | 0 | 0 | 4 | 11 | 4 | 0 | 19 | |
| prijatí | 0 | 0 | 4 | 11 | 4 | 0 | 19 | |
| % úspešnosti | 100 | 100 | 100 |
| Trieda | ANJ | BIO | DEJ | FYZ | GEG | HUV | CHE | IFV | INF | MAT | MDV | NBV | OBN | PVC | PDA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,00 | 1,00 | 1,05 | 1,00 | 1,00 | ||||||||||
| II.A | 1,13 | 1,00 | 1,00 | 1,23 | 1,00 | 1,12 | |||||||||
| III.A | 1,37 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | 1,00 | 1,58 | |||||||||
| IV.A | 1,78 | 1,06 | 1,00 | 1,83 | 1,00 | 1,11 | 1,66 | ||||||||
| V.A | 2,21 | 1,59 | 1,88 | 1,88 | 1,17 | 1,00 | 2,12 | 1,13 | 1,00 | 1,70 | |||||
| VI.A | 2,45 | 2,35 | 2,65 | 2,25 | 2,35 | 1,40 | 2,30 | 1,05 | 2,75 | 1,55 | 1,15 | 2,20 | |||
| VII.A | 2,73 | 2,77 | 2,49 | 1,89 | 2,23 | 1,23 | 2,49 | 1,50 | 2,93 | 1,40 | 2,08 | ||||
| VIII.A | 2,29 | 2,00 | 1,79 | 1,83 | 1,70 | 2,08 | 1,17 | 2,50 | 1,00 | 1,41 | |||||
| IX.A | 2,18 | 2,25 | 2,14 | 1,94 | 2,16 | 1,11 | 2,37 | 2,75 | 1,17 | 1,75 | |||||
| Spolu | 1,90 | 2,19 | 2,19 | 1,98 | 2,06 | 1,12 | 2,31 | 1,00 | 1,18 | 2,13 | 1,34 | 1,08 | 1,83 | 1,11 | 1,34 |
| Trieda | RGV | RUJ | SJL | Spr | SEE | TEH | TSV | TEV | VLA | VUM | VYV | Priemer triedy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,10 | 1,00 | 1,00 | 1,00 | 1,02 | |||||||
| II.A | 1,18 | 1,00 | 1,00 | 1,18 | 1,05 | 1,09 | ||||||
| III.A | 2,00 | 1,00 | 1,00 | 2,08 | 1,21 | 1,42 | ||||||
| IV.A | 1,89 | 1,00 | 1,06 | 1,94 | 1,22 | 1,41 | ||||||
| V.A | 1,42 | 2,33 | 1,00 | 1,14 | 1,17 | 1,55 | ||||||
| VI.A | 2,50 | 2,70 | 1,00 | 1,32 | 1,35 | 2,02 | ||||||
| VII.A | 2,82 | 2,99 | 1,15 | 1,42 | 1,42 | 1,19 | 1,36 | 2,06 | ||||
| VIII.A | 1,96 | 2,41 | 1,00 | 1,04 | 1,00 | 1,00 | 1,55 | 1,67 | ||||
| IX.A | 3,05 | 1,00 | 1,11 | 1,03 | 1,27 | 1,88 | ||||||
| Spolu | 1,42 | 2,43 | 2,18 | 1,02 | 1,23 | 1,18 | 1,16 | 1,02 | 1,73 | 1,55 | 1,20 | 1,49 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I.A | 10 | 10 | 0 | 0 |
| II.A | 9 | 9 | 0 | 0 |
| III.A | 10 | 10 | 0 | 0 |
| IV.A | 10 | 9 | 0 | 1 |
| V.A | 12 | 12 | 0 | 0 |
| VI.A | 10 | 10 | 0 | 0 |
| VII.A | 14 | 13 | 0 | 1 |
| VIII.A | 12 | 12 | 0 | 0 |
| IX.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 10 | 558 | 55,80 | 558 | 55,80 | 0 | 0,00 |
| II.A | 9 | 587 | 65,22 | 587 | 65,22 | 0 | 0,00 |
| III.A | 10 | 932 | 93,20 | 932 | 93,20 | 0 | 0,00 |
| IV.A | 10 | 286 | 31,77 | 286 | 31,77 | 0 | 0,00 |
| V.A | 12 | 620 | 51,66 | 620 | 51,66 | 0 | 0,00 |
| VI.A | 10 | 1342 | 134,20 | 1342 | 134,20 | 0 | 0,00 |
| VII.A | 14 | 993 | 76,38 | 986 | 75,85 | 7 | 0,54 |
| VIII.A | 12 | 961 | 80,08 | 961 | 80,08 | 0 | 0,00 |
| IX.A | 19 | 1835 | 96,57 | 1829 | 96,26 | 6 | 0,32 |
| Spolu | 106 | 8114 | 76,10 | 8101 | 76,01 | 13 | 0,10 |
Celoslovenský priemer: SJL - 54,47%, MAT - 57,54%
Priemerný počet bodov: SJL - 13,62, MAT - 11,51
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | 19 | 51,58 | 12,89 |
| Monitor MAT | 19 | 52,63 | 10,53 |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | 2 | |||||||||
| Iné ( uveďte ) | ISCED1 | ISCED1 | ISCED1 | ISCED1 | ISCED2 | ISCED2 | ISCED2 | ISCED2 |
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|---|---|---|
| 2 | IX.A | SJL | 1 |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | 0 | 0 | 0 |
| Prvého ročníka | 1 | 10 | 0 |
| Bežných tried | 8 | 96 | 15 |
| Špeciálnych tried | 0 | 0 | 0 |
| Pre nadaných | 0 | 0 | 0 |
| Spolu | 9 | 106 | 15 |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | 9 | 4 | 9,95 | 3,80 |
| DPP | 1 | 0,95 | ||
| Znížený úväzok | 0 | 0 | ||
| ZPS | 0 | 0 | ||
| Na dohodu | 3 | 0,47 | ||
| Spolu z riadku 1.+2.+3. | 13 | 4 | 11,27 | 3,80 |
| počet | kvalifikovaných | nekvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | 14 | 0 | 14 |
| vychovávateľov | 1 | 0 | 1 |
| asistentov učiteľa | 0 | 0 | 0 |
| spolu | 15 | 0 | 15 |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|---|---|
| V.A-VIII.A | Občianska náuka | 4 |
| IX.A | Občianska výchova | 1 |
| IX.A | Technická výchova | 2 |
| VII.A-VIII.A | Technika/Svet práce | 4 |
| VI.A-IX.A | Fyzika | 6 |
| V.A-VI.A | Mediálna výchova | 2 |
| spolu | 19 |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | 5 | |
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | 1 | |
| špecializačné inovačné štúdium | 2 | 2 |
| špecializačné kvalifikačné | 2 | |
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | 12 | |
| vysokoškolské nepedagogické |
|
Názov súťaže |
Počet žiakov |
Okr. kolo/umies. |
Kraj./umies.
kolo |
Národ. kolo |
Medzinár. kolo |
|
Olympiáda v SJL |
1 |
1 ž. |
|
|
|
|
Biologická olympiáda kat. C, D |
3 |
1 ž. 1 ž. |
|
|
|
|
Pytagoriáda |
60 |
11 ž. 1.ž. 8.m. 1.ž.9.m. |
|
|
|
|
Európa v škole – lit. časť |
68 |
11 ž. |
|
|
|
|
Štúrov a Dubčekov rétorický Uhrovec |
14 |
2 ž. |
|
|
|
|
Šaliansky Maťko |
13 |
2 ž. |
|
|
|
|
Beniakove Chynorany |
20 |
5 ž. |
|
|
|
|
Hlbinove Kršteňany |
5 |
3 ž. |
|
|
|
|
Olympiáda v AJ |
12 |
1 ž. |
|
|
|
|
Európa v škole – výtv. časť |
104 |
11 ž.. |
|
|
|
|
Matematická olympiáda |
27 |
9 ž. |
|
|
|
|
Genius Logicus |
14 |
|
|
7 |
|
|
Geografická olympiáda |
5 |
2 ž. |
1 ž. |
|
|
|
Chemická olympiáda |
8 |
2 ž. ÚR |
|
|
|
|
iBobor |
58 |
4 ž. ÚR |
|
|
|
|
Slávik Slovenska |
21 |
1 ž. ČU |
|
|
|
|
Dejepisná olympiáda |
4 |
2 ž. |
|
|
|
|
Technická olympiáda |
4 |
2 ž. 4.m |
|
|
|
|
Biblická olympiáda |
3 |
|
|
|
|
|
Vesmír očami detí |
104 |
17 ž |
|
|
|
|
Porfix – bývanie
budúcnosti |
68 |
68 ž. |
|
|
|
|
Návrh na obal žiackej knižky |
67 |
3 ž. |
|
|
|
|
Zelený svet |
49 |
5 ž. |
|
|
|
|
Záložka do knihy |
59 |
59 ž. |
|
|
|
|
Pohľadnica – „Červené stužky“ |
15 |
3 ž. |
|
|
|
|
Husquarna – Rozprávková záhrada |
49 |
6 ž. |
|
|
|
|
Požiare varujú |
59 |
18 ž. |
|
|
|
|
Náš guľatý svet |
|
10 ž. |
|
|
|
|
Coca Cola - Recyklátor |
10 |
10 ž. |
|
|
|
|
Recyklohry - elektrospotrebič |
65 |
6 ž. |
|
|
|
|
Najlepší vyhráva |
37 |
6 ž. / 1 ž. 3.m. |
|
|
|
|
OOĽA Chynorany |
36 |
1 ž. 1 ž. |
|
|
|
|
Cezpoľný beh |
10 |
10 ž. 5.m. |
|
|
|
|
MO v streľbe zo vzduchovej pušky |
6 |
1 ž. / 1.m. |
1ž. |
|
|
|
ZK vo volejbale dievčat |
9 |
|
|
|
|
|
ZK vo volejbale chlapcov |
8 |
1.m.ZK 3.m.OK |
|
|
|
|
Minifutbal – st. žiaci |
8 |
8 ž./ |
|
|
|
|
Minifutbal - st. žiačky |
7 |
7 ž. /3. m OBK |
|
|
|
|
OK v hokejbale |
11 |
11ž. 3.m. |
|
|
|
|
Atletické preteky J. Chochulu |
25 |
25 ž./ 1 ž. 1.ž. 4.m. |
|
|
|
|
Talentárium Bojnice |
17 |
|
|
|
|
|
Cesta rozprávkovým lesom |
17 |
|
|
|
|
·
školský časopis JEFFO – od školského roku
2005/2006,
·
detský karneval,
·
slávnostný zápis do 1. ročníka,
·
realizácia dekanátneho kola Biblickej
olympiády,
·
aktívna
účasť v projekte Ligy proti rakovine - Deň narcisov (vyzbierané
€ 167,06),
·
Deň jabĺk,
·
Beh oslobodenia Skačian,
·
tvorivé vianočné a veľkonočné dielne
pre žiakov, rodičov a širokú verejnosť,
·
účasť na výstave ovocia a zeleniny (vlastné
výpestky a výrobky z nich),
·
účasť na akcii Vyčistime si Slovensko pri
príležitosti Dňa Zeme,
·
zapojenie do projektu Recyklohry
a Recykluj a vyhraj,
·
Pasovanie prvákov,
·
medzinárodná súťaž – Záložka do knihy spája
školy,
·
Medzinárodný deň školských knižníc,
·
aktivity k Medzinárodnému týždňu boja
proti drogám,
·
celoslovenská kampaň Červené stužky,
·
založenie miniarboréta,
·
večerné pozorovanie oblohy v spolupráci
s Hvezdárňou Partizánske,
·
zapojenie do projektu Na kolesách proti
rakovine,
·
školský ples,
·
zber papiera ,
·
novoročné stretnutie s bývalými zamestnancami
školy,
·
webová stránka školy.
kultúrne/iné programy pre obec:
·
akadémia ku Dňu matiek,
·
program na stavanie mája,
·
cvičenie pre ženy,
·
informovanie o školských akciách
prostredníctvom obecného rozhlasu a informačného občasníka obce Skačianske
noviny.
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
Dlhodobé – Škola podporujúca zdravie
1. Zlepšenie
životného prostredia:
· vymaľovanie tried, WC - svojpomocne,
· svojpomocná oprava školského zariadenia,
2. Starostlivosť o zdravie žiakov a
zamestnancov školy:
· zber liečivých rastlín a ich využívanie v školskej jedálni,
· pitný režim pre žiakov 1.-4. ročníka, detí v ŠKD.
3.
Skvalitnenie a humanizácia výchovno-vzdelávacieho procesu:
· prehlbovať poznatky žiakov o obci, regióne.
Krátkodobé:
1. Pomocná ruka pre Hornú Nitru
Projekt bol zameraný na rozvoj kvality života, ochrany a podpory zdravia, rozvoj telesnej kultúry (nákup jednoduchých posilňovacích súprav, gymnastického náradia a náradia na zvyšovanie kondície, hifi súpravy). Požadovaná suma 1 750,- €, iné zdroje 50,- €. Projekt nebol podporený.
2. Premena tradičnej školy na modernú
Cieľom bola obsahová prestavba vzdelávania na ZŠ a s využitím inovovaných foriem a metód výučby pripraviť žiaka pre aktuálne a perspektívne potreby vedomostnej spoločnosti. Požadovaná suma 150 000,-€, iné zdroje 7 500,-€. Projekt nebol s chválený z dôvodu nesplnenia výberového kritéria č. 3, t.j. Celková finančná suma alokovaná pre danú Výzvu na predkladania žiadostí o NFP.
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly: 2010/2011
Druh inšpekcie: komplexná
Priestory školy: vyhovujúce
Počet učební: 18, z toho
· odborných učební: 9 (cudzích jazykov, prírodopisu, chémie/fyziky, hudobná výchova, počítačová - 12 ks PC 1, počítačová - 8 ks PC 2, knižnica s interaktívnou tabuľou, cvičná kuchynka, multimediálna s interaktívnou tabuľou)
· futbalové ihrisko: 1,
· telocvičňa: 1,
· ŠKD: 1 oddelenie,
· školská jedáleň: 1,
Potreby a pripravované plány:
· vybudovanie jazykového laboratória (projekt),
· modernizácia učebných pomôcok,
· doplniť knižničný fond,
· zvýšenie fondu učebných pomôcok: ZŠ, ŠKD.
· výmena podlahovej krytiny na chodbe na 2. poschodí,
· vymaľovanie tried,
· doplnenie a výmena školského nábytku (skrinky, lavice do tried, interiérové vybavenie chodieb), zakúpenie stoličiek
· vybudovanie oddychovej zóny,
· výmena okien,
· zateplenie.
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov: € 194 377
2. Príspevky na čiastočnú úhradu
nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby,
ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
ŠKD: € 492 MŠ: € 1830
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
€ 2 648,80 čerpané na:
mzdy: € 1 455
odvody: € 512
materiál: € 271,78
energie: €
410,02
4. Finančné prostriedky získané od
rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb
a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
5. Iné finančné prostriedky
získané podľa osobitných predpisov
Doprava žiakov ( schválený obvod): € 1 727+56,94 z r. 2010 (čerpané 1 730,50
€,
vrátené
zriaďovateľovi 53,44 €)
Doprava žiakov ( mimo schválený obvod):
€ 1 119,42 (čerpané
1 119,42€)
HN: školské
potreby: € 381,80 (čerpané 381,80 €)
strava: € 1 935,46 (čerpané 1 882,74€, vrátené
zriaďovateľovi 52,72 €)
školské ovocie: € 251,67
(čerpané 251,67€)
· vyučovanie anglického jazyka od 1. ročníka,
· realizácia projektu Škola podporujúca zdravie,
· Deň otvorených dverí pre rodičov,
· zrealizovanie besied pre žiakov - spolupráca s Centrom pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Policajným zborom
· realizácia výchovného koncertu,
· návšteva dopravného ihriska,
· odbornosť vyučovania RUJ, DEJ,
· podporovať vzdelávanie učiteľov,
· zverejňovanie na internetovej stránke školy informácie o škole,
· využívanie elektronickej žiackej knižky.
Oblasti, v ktorých škola dosahuje
dobré výsledky:
· vedomostné súťaže,
· tanečné súťaže,
· športové súťaže,
· umiestnenie žiakov 9. ročníka,
· záujem o mimoškolskú činnosť,
· príprava kultúrnych programov nielen v rámci školy, ale aj pre obec.
Oblasti, v ktorých sú nedostatky :
· domáca príprava na vyučovanie,
· výsledky celoplošného testovania žiakov 9. ročníkov v predmete slovenský jazyk a matematika,
· malý záujem niektorých rodičov o prácu ich detí v škole.
Návrh opatrení:
· sústrediť pozornosť žiakov na prípravu na celoplošné testovanie žiakov 9. ročníka v predmete slovenský jazyk a matematika – posilnenie vyučovania v 9. roč.,
· naďalej posilňovať vyučovanie anglického jazyka – zameranie ŠkVP,
· zlepšiť spoluprácu s rodičmi.
Všetci žiaci boli prijatí na školy, ktoré si vybrali. Z 19 žiakov 15 žiakov bolo prijatých na maturitné smery, 4 žiak na strednú odbornú školu bez maturity.
Väčšina žiakov je zo Skačian, avšak máme dochádzajúcich žiakov z Hradišťa a Veľkých Krštenian. Vyučovanie sa začína o 7.50 hod, je v dopoludňajších i odpoludňajších hodinách.
Deti v ŠKD (o.i.) sa pripravujú na vyučovanie na nasledujúci deň.
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Hasičský krúžok | 13 | Ing. Vladimír Knápek | |
| Mladý prírodovedec | 13 | Mgr. Zuzana Šútorová | |
| Pohybové hry | 13 | Mgr. Daniela Krištofová | |
| Šikovné ruky | 20 | Mgr. Mária Ďurišová | |
| Školský časopis | 16 | Mgr. Adriana Juríková | |
| Športový krúžok | 18 | Mgr. Milan Minarovjech | |
| Tanečný krúžok I. | 14 | Mgr. Mária Matlová | |
| Tanečný krúžok II. | 15 | Erika Chuťková | |
| Spolu | 132 |
Škola aktívne spolupracuje s rodičmi v rámci rodičovského združenia. Pripravuje kultúrne programy pre obec. Rodičia pomáhali pri organizovaní a zabezpečovaní rozlúčky s deviatakmi. V tomto školskom roku v spolupráci s rodičovským združením sme pripravili školský ples. Spoluorganizujeme zber papiera. Rodičovské združenie finančne podporuje aktivity školy (cestovné detí na súťaže, ceny na súťaže, karneval). Škola poskytuje telocvičňu pre organizované skupiny obyvateľov.
Vypracoval: Mgr. Darina Kurilová
Skačany 31. augusta 2012
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa: 03. septembra 2012
Rada školy na svojom zasadnutí dňa 15.októbra 2012 bola oboznámená so Správou o výchovno-vzdelávacej činnosti, jej výsledkoch a podmienkach za školský rok 2011/2012.
Správu berie na vedomie.
Správa o výchovno-vzdelávacej činnosti, jej výsledkoch a podmienkach za školský rok 2011/2012 bola prerokovaná a schválená na zasadnutí Obecného zastupiteľstva v Skačanoch dňa 30.októbra 2012 Uznesením č. 7/2012.
Powered by aSc EduPage